Διαμονή

Η Ο.Ε. του Συνεδρίου εξασφάλισε για τους συνέδρους οικονομικές προσφορές από τα ξενοδοχεία:

 

Ξενοδοχείο Website τηλέφωνα επικοινωνίας Επαφή με
** Pella Hotel www.pella-hotel.gr 2310 524 221  
*** ABC Hotel www.hotelabc.gr 2310 265421  
*** Egnatia Hotel www.egnatia-hotel.gr 2310 530675  
*** Metropolitan Hotel www.metropolitan.gr 2310 824 221-8  
*** Park Hotel www.parkhotel.com.gr 2310 524121  
*** Queen Olga www.queenolga.gr 2310 824621 κ. Κατερίνα Μήτκα
**** City Hotel www.cityhotel.gr 2310 021000 κ. Ειρήνη Κουκέση
**** Davitel Tobacco Hotel www.davitel.gr 2310 515002, 515140  
**** Egnatia Palace Hotel www.egnatiapalace.gr 2310 222900

 

Οι σύνεδροι μπορούν να επικοινωνήσουν με τα παραπάνω ξενοδοχεία και με την ιδιότητά τους αυτή, να αιτηθούν την αντίστοιχη οικονομική προσφορά τους.

Η ευθύνη της έγκαιρης διευθέτησης της διαμονής και μεταφοράς τους στο Συνέδριο βαρύνει τους συμμετέχοντες.

Να επιστήσουμε την προσοχή στους συνέδρους, ότι η έγκαιρη διευθέτηση της διαμονής είναι επιβεβλημένη λόγω της ταυτόχρονης διεξαγωγής παρόμοιων γεγονότων στην πόλη μας.

Περισσότερες πληροφορίες για ξενοδοχεία της πόλης στον χάρτη: http://www.thessaloniki360.com/infomap

Η Ο.Ε.